Echipa Imperial Dent se mărește! Dacă ești asistent medical în căutarea unui loc de muncă, ai studii de specialitate complete și cauți oportunități de carieră și creștere profesională, ești bine venit în familia Clinicii Stomatologice Imperial Dent!

Care sunt cerințele care te fac candidatul ideal pentru acest post?

  • Prezență agreabilă și excelente abilități de comunicare;
  • Studii de specialitate complete;
  • Atitudine pozitivă, entuziasm și orientare spre rezultat;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Inițiativă, perseverență și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Scopul principal al postului este asistarea medicului stomatolog pe toată durata actului medical, sterilizarea instrumentelor de lucru, dar și pregătirea cabinetului stomatologic conform standardelor igienico-sanitare.

Însă, pentru ca toate acestea să meargă bine, iar procedurile să decurgă perfect, e importantă și o bună organizare a spațiului de lucru.

De ce să lucrezi la Imperial Dent?

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, ceea ce este destul de comod;
  • Salariu fix + bonusuri în funcție de performanță. Acest lucru înseamnă că ai posibilitatea de a influența salariul;
  • Perioadă de training și acomodare. Este absolut normal și firesc ca fiecare angajat nou să treacă anumite training-uri, pentru a face perioada de adaptare mai simplă.
  • Posibilități de avansare în carieră. Clinica Stomatologică Imperial Dent oferă angajaților săi posibilitatea de a-și extinde cunoștințele și abilitățile necesare.
  • Mediu de lucru plăcut, dinamic și orientat spre realizări frumoase. Împreună cu alți colegi de breaslă, vei avea posibilitatea să înveți și să te bucuri de succese.

Și, nu în ultimul rând, ai un job respectabil, stabil. Lucrezi într-o clinică cu o reputație excelentă și recenzii pozitive.

Ce zici, te-am convins? Vrei să fii parte a echipei Imperial Dent? Atunci trimite un CV la [email protected] sau apelează 069 259 238 pentru mai multe detalii!