Pentru o perioadă, scandalurile l-au urmărit constant pe interpretul Patric Hanganu – abia ieșea dintr-un conflict, că intră în altul. Artistul descrie această etapă drept „cea mai mare tragedie” din cariera și viața sa, dar susține că niciun scandal nu a fost provocat intenționat. Mai mult, în cadrul noii ediții a proiectului „Tinerii care împing Moldova înainte” de la UNIMEDIA, Hanganu a mărturisit că ar vrea să meargă la detectorul de minciuni doar pentru a răspunde sincer la această întrebare.

Interpretul Patric Hanganu a declarat că ar accepta să meargă la detectorul de minciuni doar pentru a răspunde la o singură întrebare: dacă a provocat vreodată un scandal în mod intenționat.

„Eu am fost invitat la un proiect de la noi, la detectorul de minciuni. Nu vreau să particip la astfel de proiecte, dar am spus că aș merge doar pentru această întrebare.

Nu, niciodată în viața mea nu am provocat un scandal și nici nu am susținut vreunul doar ca să-mi fac vizualizări.

Pentru mine, scandalurile și toată această perioadă care a trecut reprezintă cea mai mare tragedie din cariera și viața mea, în general. Asta nu mă reprezintă, eu nu sunt omul scandalurilor.

Pe de altă parte, nici nu sunt un bărbat moale care stă și zice „hai, aruncați cu ce vreți în mine””, a dezvăluit Patric.

Distribuie articolul: